Celeste, Inside ve DiRT Rally PC’de Ücretsiz! Celeste, Inside ve DiRT Rally PC’de Ücretsiz!
PC oyuncuları üç adet oyunu ücretsiz olarak edinebilir! Celeste, Inside ve DiRT Rally meraklılarını bekliyor. Celeste, Inside ve DiRT Rally PC’de Ücretsiz!

PC oyuncuları üç adet oyunu ücretsiz olarak edinebilir! Celeste ve Inside Epic Games Store’da ücretsiz olurken, DiRT Rally de Humble Store’da meraklılarını bekliyor.

2018’de çıkış yapan bağımsız oyun Celeste, yüzlerce zorlu bölüm içeren harika bir platform oyunu. TowerFall’un yaratıcılarının imzasını taşıyan oyunda Madeline karakterinin içindeki şeytanlarla mücadele ederek Celeste Dağı’nın zirvesine ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Diğer ücretsiz oyun ise Inside. 2016 yılında çıkan ve büyük beğeni toplayan Inside da kendine has bir başka platform oyunu. Oyunda, “terk edilmiş ve yalnız bir çocuk kendini karanlık bir projenin merkezine çekilmiş bir halde buluyor.”

Celeste ve Inside 5 Eylül’e kadar Epic Games Store’dan ücretsiz alınabilir. Oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü ücretsiz ise DiRT Rally. Oyunculara son derece gerçekçi ve zorlu bir ralli deneyimi vaat eden oyun, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünde büyük oranda beğenilmişti.

DiRT Rally, 1 Eylül’e kadar buradan ücretsiz olarak alınabilir. Oyunu oynayabilmek için bir Steam hesabına ihtiyacınız olduğunu ekleyelim.

PS Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu!