Dauntless Founder’s Alpha Süreci Yakında Başlıyor! Dauntless Founder’s Alpha Süreci Yakında Başlıyor!
Büyük heyecanla beklediğim oyunlardan bir tanesi olan Dauntless güzel bir E3 sonrası müjdeyi verdi! Alpha Süreci başlıyor! Dauntless Founder’s Alpha Süreci Yakında Başlıyor!

E3 süreci oldukça iyi geçen Dauntless bugün dün güzel bir duyuru yaparak bekleyenlerini sevindirdi.

Tüm sevenleri ve takipçilerine teşekkürleri borç bilen ekip, Founder paketini satın almış olanlara müjdeli haberi verdi. Founder’s Alpha süreci Ağustos ayı 18’ini gösterdiğinde başlayacak ve Shattered Isles’ın ilk ziyaretçileri olma hakkını kazanacaklar.

Founder statüsü taşıyan herkes 18 Ağustos tarihi ile istediği gibi her türlü içeriği video, yazı, ekran görüntüsü olmak üzere paylaşabilecek. Bu da demek oluyor ki Dauntless ile ilgili daha çok içerik görmeye başlayacağız.

Monster Hunter serisini severek oynayanlardan birisi olarak benzer türde oluşu ile ilgimi direkt olarak çekmişti, PAX’te gerçekleştirdikleri ilk gösterim sonrasında da yakından takip ediyordum. Dauntless umuyorum ki bizleri hayal kırıklığına uğratmayacak.

Founder Olmak ve oyuna ilk erişenlerden olmak isterseniz burayı ziyaret edip satın almanız yeterli.

Kim bilir belki de Shattered Isles’ta birlikte avlanırız!Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.