Destiny 2 Free-to-Play Modeline Geçiyor! Destiny 2 Free-to-Play Modeline Geçiyor!
Bungie, Destiny 2 için Shadowkeep genişlemesini ve oyunun geleceğine dair planlarını duyurdu. Buna göre, oyun free-to-play modeline geçiyor. Destiny 2 Free-to-Play Modeline Geçiyor!

Bungie, Destiny 2 için Shadowkeep genişlemesini ve oyunun geleceğine dair planlarını duyurdu. Buna göre, oyun free-to-play modeline geçiyor.

Shadowkeep genişlemesi, Ay’da geçecek ve Guardian’lar burada yeni tehditlere karşı mücadele edecek. 17 Eylül’de çıkış yapacak olan Shadowkeep genişlemesinde ayrıca eski dost Eris Morn da geri dönecek. Shadowkeep, önceki genişleme paketlerini satın alma şartı da koşmayacak. Doğrudan satın alınıp oynanabilecek yeni genişleme paketi.

Bungie’nin Destiny 2 için bir de free-to-play modeline geçme planı var. New Light isimli ücretsiz sürüm, bütün Year One içeriklerine ve genişlemelerine sahip olacak. Forsaken genişlemesi başta olmak üzere, Year One’dan sonraki içerikleri ise satın almak gerekecek.

17 Eylül’de Shadowkeep’in çıkışıyla birlikte New Light sürümünün de çıkacağı söylendi. Free-to-play sürümün PC’de Battle.net yerine Steam ve Stadia üzerinden oynanabileceğini de ekleyelim.

Destiny 2: Forsaken | İnceleme