Destiny 2 İçin Yeni Expansion Warmind’ın Detayları Belli Oldu Destiny 2 İçin Yeni Expansion Warmind’ın Detayları Belli Oldu
Destiny 2 İçin Yeni Expansion Warmind'ın Detayları Belli Oldu Destiny 2 İçin Yeni Expansion Warmind’ın Detayları Belli Oldu

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2’nin ikinci genişleme paketi Warmind sonunda Mars yüzeyinde çıktı. Geliştirici ekip oyunun ikinci genişleme paketi olan Warmind’in 8 Mayıs’ta PlayStation 4, PC ve Xbox One için $19.99 fiyat etiketi ile çıkış yapacağını duyurdu.

Destiny 2’nin yeni genişletme Paketi Warmind’da kaybolduğu sanılan gardiyan Anastasia Bray, aslında geçmişine ait bir iz aramaktadır. Üstelik gardiyanların geçmişlerine dair araştırma yapmaları yasak olmasına rağmen. Ancak Ana Bray geçmişi Mars gezegeninin (Mars’ı ilk Destiny oyunundan hatırlıyoruz) buzlu tepelerinde bulur. Altın Çağ Warsat’larının buzlara düşmeye başlaması ile buzullar çözülmeye başlar bu sırada Warmind’da Rasputin’in çekirdeğini yok eder. Rasputin’in yok edilmesinin ardından da Warmind kadim Kovan ordusunu serbest bırakır.

Eklenti ile birlikte bir çok yen içerik de oyuna eklenmiş olacak, bunlar arasında; 
– Yeni Raid: Spire of Stars (Leviathan Raid’in son bölümü)
– Yeni özel temalı silahlar, zırhlar ve teçhizatlar
– Yeni end-game ritüel aktivitesi: Escalation Protocol
– Yeni Strike’lar
– Yeni hikaye görevleri ve maceralar
– Özel Karşılaşmalarda çok oyunculu arenalara erişim

 Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.