Elex İçin 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı Elex İçin 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı
Elex, Risen ve Gothic oyunlarının da geliştiricisi olan Piranha Bytes firmasının geliştirmekte olduğu rol yapma oyunu. Elex İçin 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı

Elex, Risen ve Gothic oyunlarının da geliştiricisi olan Piranha Bytes firmasının geliştirmekte olduğu rol yapma oyunu. Bu yılki Gamescom’da yayımlanan oynanış videosu sayesinde oyun hakkında daha çok bilgi sahibi olduk.

İlk olarak göze çarpan özellik karakterimizin sahip olduğu jet-pack. Bu sayede hem havadan uçarak saldırı yapabiliyor hemde normalde ulaşılamayan yüksekliklere erişebiliyoruz. Oyun şu anda henüz alfa sürümünde bile olmadığı için grafik kalitesinin oyunun çıkışına kadar daha iyileştirileceği düşünülebilir.

fragtist elex 1

Elex bir meteroun düşmesi sonrasında ortaya çıkan Elex adındaki mucizevi maddenin dünyayı değiştirmesi konusunu ele alıyor. Post-Apocalyptic bir ortama sahip olan dünyada bu madde sayesinde kimi insanlar büyü güçlerine sahip olmuştur. Aynı zamanda bu madde teknolojiyi de oldukça geliştirmiştir. Piranha Bytes çıkış tarihi olarak 2017 yılının ilk aylarını hedeflemiş. Oyun PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacak.

İyi seyirler.

Gamescom 2016’dan Dev Star Citizen Demo VideosuBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.