ESO – Scalebreaker Genişlemesi Yarın Geliyor! ESO – Scalebreaker Genişlemesi Yarın Geliyor!
The Elder Scrolls Online’ın Ejderha Sezonu’nu devam ettiren Scalebreaker zindan DLC paketi 27 Ağustos'ta konsollara geliyor. ESO – Scalebreaker Genişlemesi Yarın Geliyor!

The Elder Scrolls Online’ın ilk yıl boyu sürecek macerası olan Ejderha Sezonu’nu devam ettiren Scalebreaker zindan DLC paketi ve 23. Güncelleme, 27 Ağustos 2019 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Ücretsiz bir güncelleme olan 23. Güncelleme de yarın çıkacak ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri, düzeltmeler ve denge değişiklikleri getirecek. Scalebreaker daha önce PC ve Mac için 12 Ağustos’ta yayımlanmıştı.

23. Güncellemenin getirdiği geliştirmelerle ilgili daha fazla ayrıntı burada.

ESO’nun Ejderha Sezonu’nun sondan bir önceki güncellemesi Moongrave Fane ve Lair of Maarselok adında iki yeni zindan getiriyor. Bu zindanlar Elsweyr bölümünün sonrasını ve ejderhaların Halls of Colossus’tan çıkışının sonuçlarını gösterecek.

  • Moongrave Fane – Yıkılmış bir Khajiit tapınağında gizlenen Hollowfang vampirleri korkunç bir ritüel gerçekleştirmeye hazırlanmaktadır. Eski bir Dragonguard olan Grundwulf ile bir araya gelen vampirler, esir aldıkları bir ejderhanın kanını almak istemektedir. Siz ve ekibiniz savaşarak bu harabelere girmek ve çok geç olmadan planlarını durdurmak zorundasınız.
  • Lair of Maarselok – Maarselok, yüzyıllar boyunca Elsweyr ve Grahtwood arasındaki dağların derinliklerinde uyudu. Ancak Halls of Colossus’un açılmasıyla birlikte bu devasa ejderha uyandı ve kötülüğünü Wood Elf’lerin diyarına yaymayı planlıyor. Bu dehşet verici yeni ejderhayı ancak Warlock Carindon ve orman ruhu Selene’in yardımıyla siz durdurabilirsiniz!

Hearthstone’un Yeni Genişleme Paketi Saviors of Uldum Çıktı!