Far Cry 5 İçin Yeni Detaylar Belli Oldu Far Cry 5 İçin Yeni Detaylar Belli Oldu
Far Cry 5, Ubisoft'un hiç kuşkusuz en çok tanınan oyun serisi olan Far Cry için gelecek olan en son oyunu. Far Cry 5 İçin Yeni Detaylar Belli Oldu

Far Cry 5, Ubisoft’un hiç kuşkusuz en tanınan oyun serisi olan Far Cry için gelecek olan en son oyunu. Şimdiye kadar açıklanan bilgilere göre Hope County adındaki hayal ürünü bir şehirde geçecek olan oyun serinin diğer oyunlarından farklılıklar gösterecek. Eski Far Cry oyunlarının aksine bu sefer oyuncular kendi karakterlerinin tamamen sıfırdan yaratabilecekler.

Aynı zamanda tüm senaryo iki kişilik co-op modundan oynanabilecek. Şimdiye kadar en geniş silah modifikasyonu ve araç çeşidi de Far Cry 5’in açıklanan özelliklerinden bir kaçı. Avcılık ve kaynak toplama bu oyunda da yapabileceklerimizin içinde yer alırken uçak savaşı yapmak mümkün olacak. Detayları belli olmasa da bir harita editörünün oyun ile birlikte geleceği açıklanmış.

Oyunda oynayacağımız karakter Eden’s Gate kültünün lideri Joseph’i yakalamakla görevli bir şerif yardımcısı olacak. Bu yılki E3 fuarında oynanış hakkında daha çok bilgiye ulaşacağımız oyunun gelecek yıl PC, PS4 ve Xbox One için 27 Şubat’ta piyasaya çıkması bekleniyor.

Bütçe Dostu Acer Nitro 5 Serisi TanıtıldıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.