Football Manager 2020 Resmi Olarak Duyuruldu! Football Manager 2020 Resmi Olarak Duyuruldu!
Sports Interactive ve Sega, Football Manager serisinin 2020 ayağını resmi olarak duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. Football Manager 2020 Resmi Olarak Duyuruldu!

Sports Interactive ve Sega, Football Manager serisinin 2020 ayağını resmi olarak duyurdu.

Şimdilik hakkında pek bir bilgiye sahip olmadığımız yeni oyun, Steam’den yüzde 10 indirimle 161,10 TL fiyatından ön siparişe açılmış durumda. Oyun PC’nin yanı sıra Stadia’ya da gelecek.

Oyunun resmi sitesindeki tanıtım yazısı ise şöyle:

“Kasım ayı başında start verecek olan yeni sezonla birlikte kulübünüzde fikirlerinizi iyi bir şekilde uygulayın ve kendi bildiğiniz yoldan ilerleyin. Oyuna yepyeni ve özgün boyutlar katan ve menajerleri hem kendi hem de takımlarının kaderleri üzerinde daha fazla sorumluluk almaya teşvik eden yeni özellikler ve gösterişli oyun kontrolleri sunan Football Manager 2020’de bütün fikirler önemlidir. Zirveye nasıl ulaşacağınız size kalmış… Kararları alan sizsiniz, sonuçlarına da hazır olun.

Oyun piyasaya çıkmadan önce kampanyaya katılan bir mağazadan ön sipariş verin ve %10 indirim kazanın. Eylül ayının sonuna doğru yeni özellikler, yeni yükseltmeler ve lisans güncellemeleri gelmeye başlayacak.”

gamescom 2019: Kerbal Space Program 2 Duyuruldu!