Hearthstone’un Tombs of Terror Macerası Son Bölümüyle Karşınızda! Hearthstone’un Tombs of Terror Macerası Son Bölümüyle Karşınızda!
Hearthstone’un tek kişilik macerası Tombs of Terror son bölümü The Halls of Origination ile karşınızda! Ayrıntılar haberimizde. Hearthstone’un Tombs of Terror Macerası Son Bölümüyle Karşınızda!

Mezarlardaki düşmanlar nihayet alt edildi ve Uldum’da kötülüğün hükmü sona ermek üzere. Şimdi son Musibet Lordu’nu dize getirme, kutsal Köken Salonları’nı (Halls of Origination) geri kazanma ve League of E.V.I.L.’ın planlarını altüst etme vakti. Hearthstone’un tek kişilik macerası Tombs of Terror son bölümü The Halls of Origination ile karşınızda!

The Halls of Origination

Gazap Musibeti (Plague of Wrath), yolu bu kadim salonlara düşen talihsiz minyonlara dinmek bilmez nefretini bulaştırıyor. Hasar alan minyonlar akabinde +1 saldırı kazanıyorlar. Bu avantajı iyi kullanabilirseniz düşmanlarınıza ölümcül saldırılarda bulunabileceksiniz; ancak rakiplerinizi fazla sinirlendirmemeye dikkat edin.

Brann Bronzebeard, bu çetin görevi üstlenmek üzere maceraperest ekip arkadaşları League of Explorers’ın saflarında oyuna giriyor. Bir savaşçının (Warrior) cesareti ve dayanıklılığının yanında bir avcının (Hunter) nişancılığı ve hayvanseverliğine de sahip olan dinozor terbiyecisi Brann, tehlikenin kol gezdiği koridorlarda karşısına ne çıkarsa çıksın dize getirmeye hazır.

Daha fazla bilgi için blog yazısını inceleyebilirsiniz.

Hearthstone Masters Tour Seoul Şampiyonu Felkeine Oldu!