Indivisible PC, PlayStation 4 ve Xbox One İçin Çıktı! Indivisible PC, PlayStation 4 ve Xbox One İçin Çıktı!
Elle çizilmiş ve animasyonlu aksiyon-RPG platform oyunu Indivisible PC (Steam, GOG, Mac, Linux), PS4 ve Xbox One için satışa çıktı. Indivisible PC, PlayStation 4 ve Xbox One İçin Çıktı!

505 Games ve Lab Zero Games’den elle çizilmiş ve animasyonlu aksiyon-RPG platform oyunu Indivisible PC (Steam, GOG, Mac, Linux), PS4 ve Xbox One için satışa çıktı.

Indivisible, babası tarafından kırsal kasabalarının eteklerinde yetiştirilen asi bir çizgiye sahip, korkusuz bir kız olan Ajna’ya odaklanıyor. Evi saldırıya uğradıktan sonra hayatı kaosa dönünce, içinde gizemli bir güç uyanacak. Ajna görevi boyunca birçok “Enkarnasyon” ile karşılaşacak; kendilerini özümseyebileceği ve onunla birlikte savaşacak insanlar. Her biri kendi hikayesi ve kişiliği olan, alınacak birçok Enkarnasyon var. Uzak ülkelerden insanları bir araya getirerek, Ajna kendisi, yaşadığı dünya ve en önemlisi onu nasıl kurtaracağı hakkında bilgi edinecek.

Z-Engine’de yaratılan Indivisible, çeşitli kültürlerden ve mitolojilerden esinleniyor. Oyunun devasa, elle çizilmiş dengeli fantezi dünyası oyuncuları keşfe çağırıyor.

Bethesda, Fallout Legacy Collection ile Seriyi Bir Araya Topluyor!