Injustice 2 İçin Gelecek Olan Yeni Karakterler Belli Oldu Injustice 2 İçin Gelecek Olan Yeni Karakterler Belli Oldu
Injustice 2, NetherRealm stüdyosunun DC evreninde geçen sevilen bir dövüş oyununun devamı. Detaylar ve video haberin devamında. Injustice 2 İçin Gelecek Olan Yeni Karakterler Belli Oldu

Injustice 2, NetherRealm stüdyosunun DC evreninde geçen sevilen bir dövüş oyununun devamı. İlk oyunun hikayesini kaldığı yerden devam ettirecek olan oyun, ilk oyunun aksine RYO benzeri özelliklere de sahip olacak. Her bir oynanan maç sonrasında düşen eşyalar sayesinde hem karakterimizin görünüşünü değiştirebileceğiz hemde karakterimizin yeteneklerini değiştirebileceğiz. Ancak turnuva modunda bu eşyalar kullanılamaz hale gelecek.

Yayımlanan yeni videoda ilk oyundan geri dünüş yapan Harley Quinn ve seride ilk defa
çıkış yapan Deadshot görülebiliyor. Harley Quinn’in hem klasik hemde Suicide Squad filmindeki kıyafetleri de videoda görülebiliyor. Deadshot çok az görülsede oynanış olarak ilk oyundaki Deathstroke’u anımsatıyor. Oyunun gelecek yıl PS4 ve Xbox One platformlarında çıkması beklenmekte.

İyi seyirler.

 

Injustice 2 Oynanış Videosu YayımlandıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.