Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor! Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor!
Nfinity Games, OutLaw: Kanunsuzlar Arenası ile mobil oyunseverler için yeni bir dönemi başlatıyor. Ayrıntılar haberimizde. Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor!

Nfinity Games, OutLaw: Kanunsuzlar Arenası ile mobil oyunseverler için yeni bir dönemi başlatıyor.

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası, gerçek zamanlı 1v1 mücadele üzerine kurulu ve oyuncuların yeteneklerinin önem teşkil ettiği bir rekabetçi mobil oyun. Oyunun dünyasında 4 farklı karakter ve bu karakterlere has özellikler bulunuyor.

Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan OutLaw, oyun içerisindeki rekabetin sonucunda oyuncuları ödüllendirmeyi de ihmal etmiyor. Oyun içerisinde her sınıf atladığınızda ve rakiplerinizi alt ettiğinizde topladığınız puanlar ile oyunun en iyisi olduğunuzu başkalarına kanıtlayabiliyorsunuz. Rekabet dolu Kanunsuzlar Arenası’na Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı oyun modları

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası’nda PvP oyunların yanı sıra karakterinizi güçlendirmek, kendi el becerilerinizi artırmak ve daha iyi bir oyuncu olmak için farklı oyun modları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi düşman saldırılarından kaçmak ve bu konuda oyuncunun becerilerini geliştirmek için oluşturulmuş Kurşun Savunması modu, büyü ve saldırılar konusunda oyuncuların becerilerini geliştirebildikleri Canavar Defansı modu ve Boss Savaşı moduyla oyuncular oyun içi ödüller toplayarak karakterlerinin büyülerini ve daha birçok özelliğini geliştirebiliyorlar.

Arkadaşlar

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası’nda oyuncular arkadaşlarıyla mücadele edebilmenin yanı sıra, lonca sistemi sayesinde bu mücadeleyi ortak bir amaç doğrultusunda sürdürebiliyorlar. Gerçek zamanlı 1v1 mücadeleler sonrasında loncasını üst sıralara taşıyan oyuncular ise ödüllendiriliyor. Arkadaşı olmayan oyuncular için de arkadaş edinme ve yeni insanlarla tanışma fırsatı veren bu sistem sayesinde, çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Büyüler ve kartlar

Kendine has temel özellikleri olan farklı karakterlerin yanı sıra, oyun stratejinize göre düzenleyebildiğiniz büyü kartları da mevcut oyunda. Kıyasıya mücadelelerde farklı taktikler uygulayabilmeniz için oluşturulmuş bu büyü kartları, karakterlerinizin zayıf yönlerini güçlendirmek için veya güçlü yönlerini ön plana çıkarmak için kullanılabilirler. Mücadeleye devam eden ve bu büyü kartlarını toparlayan oyuncular aynı zamanda büyülerini geliştirip güçlendirebiliyorlar. Bu sayede oyunun en yeteneklisi ve güçlüsü olmak için gereken mücadele uzun bir maraton şeklinde oyuncuları karışılıyor.

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası şu an yüzde 100 Türkçe olarak Türkiye’de ve yerelleştirilmiş halleriyle Azerbeycan ve Arap ülkelerinde oyuncular için açık durumda.

Oyunu Google Play üzerinden indirebilir ve arenaya katılabilirsiniz.

The King of Fighters ALLSTAR Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de Yayında