Lamborghini’den Gran Turismo Sport’a Özel Sanal Spor Otomobil! Lamborghini’den Gran Turismo Sport’a Özel Sanal Spor Otomobil!
Lamborghini, 2019 Gran Turismo Dünya Finalleri öncesinde yeni konsept otomobili Lamborghini Lambo V12 Vision Gran Turismo'yu tanıttı. Lamborghini’den Gran Turismo Sport’a Özel Sanal Spor Otomobil!

Lamborghini, Monaco’da düzenlenecek FIA Onaylı 2019 Gran Turismo Şampiyonası’nın Dünya Finalleri öncesinde yeni konsept otomobili Lamborghini Lambo V12 Vision Gran Turismo’yu tanıttı. Spor otomobil, Gran Turismo Sport’un PlayStation 4 versiyonunun dijital ortamında 2020 baharından itibaren piyasaya sürülecek

Lambo V12 Vision GT’nin Sant’Agata Bolognese’deki Lamborghini Centro Stile tarafından gerçekleştirilen bir tasarımı bulunuyor. Tüm Lamborghini modellerinin ikonik silueti durumundaki tek merkez hattının öne çıktığı otomobilde, yolcu koltuğunun gerekli olmadığı bir yarış oyunu için tasarlanan tek kişilik bir oturma düzenine vurgu yapılıyor.

Klasik esintisi

Bir Y-stop lambasının bulunduğu büyük bir kanat arka bölümü domine ediyor. Ana gövde çamurluklardan ayrı olarak yapılandırılmış ve yan pencerelerdeki altıgen esintili tema 1968 Lamborghini Marzal’dan esinlenerek tasarlanmış durumda. Lambo V12 Vision GT’nin hem ön hem de arka farlarında Lamborghini Y-imzası dikkat çekiyor.

Codemasters, Project CARS’ın Geliştiricisi Slightly Mad’i Satın Aldı!