Magic: ManaStrike’a İki Yeni Planeswalker Geliyor Magic: ManaStrike’a İki Yeni Planeswalker Geliyor
Netmarble’ın gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike’ın ilk güncellemesi ile iki yeni Planeswalker oyuna dahil oluyor. Magic: ManaStrike’a İki Yeni Planeswalker Geliyor

Netmarble’ın gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike’ın ilk güncellemesi ile iki yeni Planeswalker oyuna dahil oluyor. Angarath ve Koth of the Hammer karakterleri oyuna ekleniyor.

Angarath ve Koth of the Hammer

Magic: ManaStrike’ın yeni Planeswalker’ları, Ixalan diyarında ünlü bir korsan ve siyah/kırmızı bir pyromancer olan minotor Angrath ile Mirrodin diyarından kırmızı manaya sahip bir vulshok insan Planeswalker olan ve geomancy yeteneğinde uzmanlaşmış Koth of the Hammer.

Angrath’ın aktif yeteneği sersemletme ve AoE hasar için Flame Chain isimli yeteneğini kullanıyor. Angrath, ManaStrike sırasında öfkeli durumuna girerek hareket ve saldırı hızını artırıyor. Koth of the Hammer yakın AoE saldırılarıyla hem yer, hem de hava düşmanlarına saldırıyor. Koth savaş alanına düşmanın tarafında girdiğinde sadece binalara saldırıyor.

İki Planeswalker da oyuncular tarafından oyun içinde açılabilir ve kullanılabilir.

Diğer yenilikler

  • Toplanabilecek yeni kartlar: Emeria Angel (Beyaz), Hightide Hermit (Mavi), Carrion Crow (Siyah), Fire Shrine Keeper (Kırmızı) ve Sylvan Advocate (Yeşil).
  • Arkadaşlar özelliği geliştirmeleri: Oyuncular tanıdığı arkadaşlarının takma isimlerini oyun içinde aratarak takımlarına davet edebilecek. ‘Friend’s Match’ için, takma isimlerini aratarak arkadaşlarını ekleyip oyuncunun takımına davet edebilme özelliği geldi.
  • MagicTV UX sistem geliştirmeleri

Magic: ManaStrike, App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Hearthstone Descent of Dragons – Galakrond’un Dönüşü