Overwatch PTR’a Gelen Yeni Yama Önemli Özelliklere İşaret Ediyor Overwatch PTR’a Gelen Yeni Yama Önemli Özelliklere İşaret Ediyor
Overwatch önümüzdeki günlerde birkaç önemli özelliğe sahip olacak ve bu özellikler an itibarıyla PTR'a gelen 1.45 yamasıyla denenebilir. Overwatch PTR’a Gelen Yeni Yama Önemli Özelliklere İşaret Ediyor

Overwatch önümüzdeki günlerde birkaç önemli özelliğe sahip olacak ve bu özellikler an itibarıyla PC sürümünün Açık Test Sunucusu’na (PTR) gelen 1.45 yamasıyla denenebilir durumda.

Oyun Direktörü Jeff Kaplan, geçen hafta yayınlanan Geliştirici Günlükleri videosunda Kahraman Havuzları (Hero Pools) ve Deneysel Kartı (Experimental Card) gibi önemli özelliklerden bahsetmişti.

PTR Yaması 1.45’in öne çıkan özellikleri ana hatlarıyla şöyle:

Kahraman Havuzları

21. Sezon’la birlikte Rekabetçi Oyun moduna Kahraman Havuzları ekleniyor. Harita Havuzlarına benzeyen bu özellikte rekabetçi oyunlarda seçilebilen Overwatch kahramanları her hafta değişecek. Haftalık olarak yalnızca birkaç kahraman rotasyon dışında kalacak. Bu özellikle birlikte takım kombinasyonlarının sezon boyunca daha sık değişmesi ve Rekabetçi Oyun modunun daha ilgi çekici ve keyifli hale gelmesi hedefleniyor.

Yeni Workshop özellikleri

  • Kişiselleştirilmiş Oyun Haritaları
    • Workshop Odası – 40m x 40m x 40m boyutlarında kapalı bir oda
    • Workshop Adası – 40m x 40m boyutlarında etrafı sularla çevrili bir ada
    • Workshop Alanı – 900m x 900m boyutlarında düz bir alan

Deneysel Kartı

Deneysel Kartı bu PTR yamasında yer almayacak ancak yama ayın ilerleyen günlerinde oyuna eklendiğinde gelecek.

Yamanın bütün detayları burada.

Apex Legends 4. Sezonuna Başladı!