PUBG Lite Türkiye’de Resmi Olarak Yayınlandı! PUBG Lite Türkiye’de Resmi Olarak Yayınlandı!
PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un ücretsiz sürümü PUBG Lite Türkiye'de de resmi olarak yayınlandı! Detaylar haberimizde. PUBG Lite Türkiye’de Resmi Olarak Yayınlandı!

9 Mayıs’ta PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un ücretsiz sürümü PUBG Lite’ın Türkiye ön kayıt sürecini başlatan PUBG Corp., 21-22 Mayıs tarihlerinde ön indirmeye açılmıştı. Ve bugünden (23 Mayıs) itibaren, PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı.

22 Mayıs’a kadar ön kayıt yaptırarak, oyun içi yeni sürpriz eşyalar kazananlar, e-postalarına gelen ürün kuponlarını bugünden (23 Mayıs’tan) itibaren oyuna giriş yaparak kullanabilecekler.

#herkesePUBGLITE

Türkiye’de milyonlarca oyuncuya sahip olan battle royale türündeki oyunda, bir adaya paraşütle inen 100 oyuncu, buldukları eşya, silah ve mühimmatı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor. Son hayatta kalanın kazandığı PUBG Lite, her modern PC’de ücretsiz olarak oynanabilecek. Bugünden itibaren https://lite.pubg.com/tr/download/ adresinden oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Haritalar

PUBG Lite’ta seçebileceğiniz 3 farklı harita ve bir de Antrenman Modu mevcut. PUBG Lite’ta yer alan haritalar; Erangel, Miramar ve Sanhok. Her bir haritanın farklı özelliklere sahip olması, oyuncuların farklı bir oyun stili ve taktikle oynamasını gerektiriyor. Hangi haritanın oyun tarzınıza en uygun olduğunu bulmak için, farklı haritaları keşfedebilirsiniz. Antrenman Modu, oyundaki çeşitli ögelere alışmanıza olanak sağlıyor.

Perspektifler

Oyun stilinize ve tercihinize göre, oyunda 2 farklı perspektif seçebilirsiniz: Üçüncü Şahıs Perspektifi ve Birinci Şahıs Perspektifi.

Modlar

Tek başınıza ya da bir takımın parçası olarak oynayabilirsiniz. Squad oynamak istiyorsanız, takım arkadaşlarınızdan zorlu anlarda yardım talep edebilirsiniz ve daha taktiksel bir şekilde rakip ile karşı karşıya gelirsiniz.

Ayrıca “solo-squad” modunda da oynamaya karar verebilirsiniz,

  • Solo – Tek başınıza, 99 rakibe karşı oynayın.
  • Squad – 4 kişiden oluşan bir grupla oynayın; 3 arkadaş ile ya da rastgele oyuncular ile 24 diğer Squad rakibe karşı.
  • Solo-squad – Tek başınıza oynayın; diğer solo ya da squad oyunculara karşı.

Sistem gereksinimleri

  Minimum  Tavsiye Edilen  
İşletim Sistemi Windows 7/8/10 64 bit Windows 7/8/10 64 bit  
İşlemci Intel Core i3 2,4 GHz Intel Core i5 2,8 GHz  
Bellek 4 GB 8 GB  
Grafik işlemci Intel HD Graphics 4000 NVIDIA GeForce GTX 6600
veya
AMD Radeon HD 7870
 
Depolama alanı 4 GB  
DirectX sürümü DirectX 11  
Fortnite v9.10 Güncellemesi Yayınlandı