PUBG Mobile 4v4 Maçlarla Tempoyu Arttırıyor! PUBG Mobile 4v4 Maçlarla Tempoyu Arttırıyor!
PUBG MOBILE son güncellemeyle çok sayıda oyun içi eklentinin yanı sıra, hızlı tempolu çatışmalar için 4v4 savaş modu sunuyor. PUBG Mobile 4v4 Maçlarla Tempoyu Arttırıyor!

PUBG MOBILE son güncellemeyle çok sayıda oyun içi eklentinin yanı sıra, hızlı tempolu çatışmalar için heyecan verici bir 4v4 savaş modu sunuyor.

Bu yeni mod PUBG MOBILE oyuncularını “çorba parası” çıkartmak için iletişim kurmaya, birlikte çalışmaya ve hızlı düşünmeye yönlendiriyor. Yeni mod first-person ve third-person perspektiflerinde oynanabiliyor. 4v4 modu, zaman kısıtlamalı yeniden canlanma ile takımları en çok skoru toplamak için yarıştıracak.

App Annie’den alınan bilgilere göre, PUBG Mobile, Çin dışında 400 milyon indirilmeye ve 50 milyon günlük oyuncuya sahip. Oyun, dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olarak, Golden Joysticks ödül töreninde ”Yılın Mobil Oyunu” ödülünü almıştı. Diğer 2018 yıl sonu ödüllerindeki hakimiyetini de birçok başka adaylıklarla devam ettirmişti. PUBG MOBILE aynı zamanda bu sene başında tanıttığı yeni “Oyun Yönetim Sistemi” ile daha sağlıklı oyun oynama hareketine öncülük ediyor.

Ölüm savaşı modu yeni gelen güncellemenin sadece bir parçası. Güncellemede bu modun yanı sıra, Godzilla: Canavarlar Kralı temalı ödüller, oynanabilirlik eklentileri ve diğer dengelemeler de var.

Güncellemenin ayrıntıları:

  • Geliştirilmiş Kontrol Ayarları – Birinci Şahıs Nişancı (FPP) ve Üçüncü Sahıs Nişancı (FPP), özellikle yüksek atlama ve tırmanma için yeni bir düğme de dahil olmak üzere ekran kontrolü özelleştirme için benzersiz kontrol ayarlarına sahiptir.
  • Godzilla: Canavarlar Kralı Teması – PUBG MOBILE ve Godzilla: Canavarlar Kralı arasında süren işbirliğinin bir parçası olarak, göz korkutucu bir Godzilla teması, birçok tematik etkinlik, ödül ve daha fazlasını içerir.
  • Vikendi Ayak İzleri– Oyuncular artık düşmanlarının nerede olduğunu Vikendi tundra haritasında karda kalmaya başlayan ayak izlerini takip ederek bulabilecek.
  • Üçüncü Taraf Hile Karşıtı Sistem – Yeni eklenen bu uygulama sayesinde emülatör vb. uygulamalarla yapılan hileler tespit ve rapor edilebilecek.
  • Yeni Başarımlar – Oyuncular yeni eklenen takım ölüm savaşlarına ait başarımlarını kazanmak için kendilerini sınayabilecekler, bunlara ilk ve son öldürme, kazanma sayısı ve birçok yeni başarım dahildir.
  • Ek Sosyal Özellikler – Bugünün güncellemesi, maçların sonunda MVP vitrinleri, portatif dolap sisteminde yükseltmeler, popülerlik hediyesi ödülleri, karizma puanları ve daha fazlasını içeren birçok yeni sosyal özellik sunuyor.

PUBG MOBILE yeni “Oyun Yönetim Sistemi” ile oyunculara daha dengeli ve sürdürülebilir bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Oyuncular, oyuna ilk giriş yaptıklarında Oyun Yönetim Sistemi’ne yaşlarını belirtiyor. 18 yaş altı oyuncuların ise oyuna giriş yaptıklarında gelen uyarı ekranını kabul etmeleri gerekiyor. Aynı zamanda, sistem, oyuncuları ekrana gelecek uyarılar ile uzun süren oyun seanslarında ara vermeleri veya oyunu kapatmaları yönünde uyaracak. “Oyun Yönetim Sistemi”, yakın zamanda Asya ve Kuzey Afrika ülkeleri dahil olmak üzere Endonezya, Hindistan, Nepal, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Irak, Suudi Arabistan ve Mısır’da konuşlandırıldı. “Oyun Yönetim Sistemi”, diğer pazarlara da kademeli olarak açılacak.

E3 2019: Fallout 76 Nuclear Winter ile Battle Royale Sahnesine Giriyor