Rainbow Six Siege Operation Dust Line Detayları Belli Oldu Rainbow Six Siege Operation Dust Line Detayları Belli Oldu
Ubisoft'un bu sene içerisinde çıkarttığı Rainbow Six Siege için ikinci büyük eklenti ve denge güncellemesi geliyor. Detaylar Belli oldu! Rainbow Six Siege Operation Dust Line Detayları Belli Oldu

Rainbow Six Siege ikinci büyük genişlemesini gerçekleştiriyor. Operation Dust Line ile oyuna yeni katılacak iki adet operatör ve yeni harita hakkındaki detaylar 4 gün önce yayınlanan video ile ufaktan belli olmuştu.

Haftasonu gerçekleşen Twitch yayını ile gelecek olan DLC hakkında daha geniş bilgi sahibi olduk. Ayrıca oyuna büyük oranda dengeleri değiştirecek, kuvvetlendirecek değişikliklerin de geldiği bildirildi.

Navy SEALs’ın Valkyrie ve Blackbeard‘ı oyuna yeni stratejik içerikler sağlayacaklar. Valkyrie isimli operatör istediği bir noktaya yapışan bir kamera atabiliyor ve defansif tarafta yer alıyor. Silahı ise Spas-12 ya da SIG MPX olarak seçilebiliyor. Blackbeard için ise tüfekleri Scar-H ya da MK-11 olarak belirlenmiş. Tabanca olarak ise iki operatörün de Desert Eagle‘ı var. Ayrıca Blackbeard’ın elindeki tüfeği üzerine yerleştirilmiş bir kalkan kullanıyor ve atak yapan tarafta yer alıyor.

Ayrıca oyuna gelen denge değişiklikleri ise ilk etapta şu şekilde belirtildi.

  • Frost artık C4 taşıyamıyor.
  • Thermite el bombası taşıyamıyor ancak Buck flashbang yerine el bombası taşıyabilir konuma getirilmiş.
  • Tachanka artık sabit makinalı tüfeğini daha fazla noktaya yerleştirebilecek ve animasyon süresinde kısatma yaplmış yani artık daha hızlı kurup kaldırabilecek.
  • Montagne’in özel kalkanı ise önden gelen saldırılara karşı daha fazla koruma sağlayacak.
  • IQ ise özelliği sayesinde artık sadece elektronik cihazların yerini tespit etmek ile kalmayacak cihazın spesifik olarak ne olduğunu da görebilecek.


Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.