Seven Knights 4. Yıldönümünü Kutluyor! Seven Knights 4. Yıldönümünü Kutluyor!
Netmarble, popüler mobil RPG oyunu Seven Knights’ın 4’üncü yılını özel bir güncellemeyle kutluyor. Ayrıntılar haberimizde. Seven Knights 4. Yıldönümünü Kutluyor!

Netmarble, popüler mobil RPG oyunu Seven Knights’ın 4’üncü yılını özel bir güncellemeyle kutluyor. Kahraman Kris’e Mitik Kudretlendirme kazandıran güncelleme, yeni kahraman Freyja’yı da oyuncularla tanıştırıyor.

Kris’in gücü artıyor

Mitik Kudretlendirme, kudretlendirmenin en üst seviyesi ve Mitik Kudretlenmiş bir kahraman yeni bir yetenek ve görünüm kazanıyor. Kris, Mitik Kudretlendirmenin avantajından artık faydalanabiliyor ve aynı zamanda Yedi Şövalye’nin yeni lideri oluyor.

Freyja

Bu güncellemeyle yeni kahraman ‘Freyja’ da oyuna katılıyor. Freyja, Semavi Muhafızlar’ın lideri ve güçlü yeteneklerle donanmış bir karakter.

Eşyalar da Mitik Kudretlendirme alabilecek

4’üncü yıldönümü güncellemesiyle birlikte Seven Knights’ta savaşlar yetenek merkezli bir halden artık karakter değerleri üzerine kurulu hale geliyor. Eşyalara da Mitik Kudretlendirme getiriliyor. Maksimum seviyeye çıkmış eşyalar Mitik Kudretlendirmeye açık olacak.

Netmarble, Seven Knights’ın 4’üncü yıldönümünü kutlama etkinlikleriyle taçlandırıyor. Katılım etkinliğinin yanı sıra birçok ödül de oyuncuları bekliyor.

The King of Fighters ALLSTAR Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de Yayında