Sid Meier’s Civilization VI Yeni DLC Paketi 28 Ocak’ta Çıkıyor Sid Meier’s Civilization VI Yeni DLC Paketi 28 Ocak’ta Çıkıyor
(Haber Bülteni) Bugün açıklandığı üzere, beşinci DLC paketi Civilization VI – New Frontier Pass –  Vietnam & Kublai Khan Pack 28 Ocak Perşembe günü... Sid Meier’s Civilization VI Yeni DLC Paketi 28 Ocak’ta Çıkıyor

(Haber Bülteni)

Bugün açıklandığı üzere, beşinci DLC paketi Civilization VI – New Frontier Pass –  Vietnam & Kublai Khan Pack 28 Ocak Perşembe günü çıkıyor.

Bu yeni paketi oynayabilmek için Civilization VI’nın kurulu olması gerekiyor. Civilization VI – New Frontier Pass sahibi olan ya da bireysel olarak paketi satın alan herkes oynayabilir.

Vietnam & Kublai Khan Pack, yeni bir lider ve medeniyet, Çin ve Moğolistan için yeni bir alternatif lider olarak Kublai Khan, yeni bir oyun modu ve yeni bir bölge – Koru ve Sığınak’ta iki yeni bina içeren Preserve ile birlikte geliyor.

Yeni oyun modu, ekonomik bir imparatorluk kurmanıza olanak tanıyan Monopolies & Corporation olarak adlandırılmış. Bu mod ile, yinelenen kaynaklar etrafında bütün bir Endüstri yaratmak mümkün. Endüstriler, ana şehirlere güçlendirmeler ve düzenli olarak Great Merchant puanları sağlıyor. Daha fazla topladığınızda ise bir Endüstriyi bir Şirkete yükseltebiliyorsunuz. Şirketleriniz, Borsa ve Liman binalarına yerleştirilmiş Ürünler oluşturmanıza izin veriyor. Lüks bir kaynağın küresel arzına hakim olmayı başarırsanız, muazzam miktarda altın ve Turizm üreten bir Tekel yaratabilirsiniz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.