Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu Game of Thrones: Winter is Coming Çıktı Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu Game of Thrones: Winter is Coming Çıktı
101XP, Game of Thrones: Winter is Coming resmi tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji oyununu çıkardı. Tarayıcı Tabanlı Strateji Oyunu Game of Thrones: Winter is Coming Çıktı

101XP, Game of Thrones: Winter is Coming resmi tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji oyununu çıkardı. Oyun, oyunculara Game of Thrones sahnesinde başrol oyuncu olmalarını ve kendilerine bu dünya içinde bir yer edinmelerini sağlıyor.

Oyuncular, Game of Thrones karakterlerinin, liderlerinin ve askeri komutanlarının yanında savaşma şansı yakalıyorlar. Görevleri yerine getiren oyuncular, Westeros’un tarihini yeniden yazmaya hazırlanıyor. Oyun, kitaptaki ve dizideki olayların dışında kendine özgü bir hikayeyi barındırıyor.

Oyuncular, Yedi Krallığın Lordları arasındaki sürekli çatışmaya son vermeyi amaçlayan, daha önce duyulmamış ama iddialı bir Westeros karakteri yerine geçiyorlar. Krallığınızı yönetin, kalenizi inşa edin, ordularınızın saflarını güçlendirin ve zafere doğru yürüyüşte onlara liderlik edin.

 Game of Thrones: Winter is Coming oyununa dahil olmayı planlayan oyuncular stratejilerini önceden planlamalı. 101XP tarafından yayınlanan yeni tarayıcı tabanlı oyunda, kale ve altyapı yönetimi oyunun ilerleyişinde önemli bir detay.

Seri hayranlarının, kitap hikayelerinin ve HBO dizi senaryosunun, oyunun mekaniğine entegre edilmesinden memnun kalması bekleniyor. Bugün savaşa katılın ve gerçek bir Targaryen’in savaşta kendilerini nasıl ele aldığını rakiplerinize gösterin. Alanınızı genişletin ve Oldtown’dan Winterfell’e kadar kaleleri fethederek, gücünüzü başkentinizin sınırları ötesine geçirin. Kendinizi baş edemeyeceğiniz düşmanlarla karşı karşıya bulursanız, savaşın gidişatını kendi lehinize çevirmek için her zaman Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Arya Stark, Varys ve Sandor Clegane gibi karakterlerin yardımına başvurabilirsiniz.

Epic Games Store İki Strateji Oyunu Veriyor!