THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a Alis Harikalar Diyarında Teması! THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a Alis Harikalar Diyarında Teması!
Netmarble’ın mobil dövüş oyunu THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a yeni bir güncellemeyle Alis Harikalar Diyarında teması ekleniyor. THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a Alis Harikalar Diyarında Teması!

Netmarble’ın mobil dövüş oyunu THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a yeni bir güncellemeyle Alis Harikalar Diyarında teması ekleniyor. Temaya uygun kostümler ve özel etkinlik sahnelerinin yanı sıra oyuncular pek çok ödül kazanacak. Ayrıca güncellemeyle 2 yeni dövüşçü de ekleniyor.

Netmarble, mobil oyun THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR için hazırladığı Alis Harikalar Diyarında temalı güncellemeyi duyurdu. Oyuncular sınırlı süreli dövüşçüler Athena, Yuri, Vanessa ve Iori’yi yeni Alis Harikalar Diyarında temalı kostümleri ile özel etkinlik sahnelerini tamamlayarak veya Ruby ve Token kullanarak oynanabilir karakterleri arasına ekleyebilir.

2 yeni dövüşçü

Ayrıca oyuncular THE KING OF FIGHTERS ’99 içeriğinden iki yeni dövüşçü alabilecek. Bunlar Krizalid ile Whip. Krizalid 14-27 Ocak 2020 tarihleri arasında Festa Gatcha ile alınabilecek. Whip ise 14 Ocak – 03 Şubat 2020 tarihleri arasında günde 4 kez ücretsiz oynanabilen Roulette etkinliğine katılarak elde edilebilecek.

Diğer Alis Harikalar Diyarında temalı etkinlikler:

  • Score Dungeon Etkinliği – Oyuncular oyun içi para, dövüşçü geliştirme için malzeme, Alis Harikalar Diyarında Kostümlü Dövüşçüler için Gacha Token’ları ve takas coin’leri kazanabilecek.
  • Süper Mission Etkinliği – Oyuncular Alis Harikalar Diyarında temalı Kostümlü Iori ve Souls, Kostümlü Dövüşçüler için Gacha Ticket’ları, görevler ile Battle Cards ve Souls alabilecek.
  • Wonderland Access Etkinliği – Ruby, AP, Plus Capsule, Kostümlü Dövüşçüler ve Battle Cards için Summoning Token’lar yedi gün boyunca alınabilir ödüller olacak.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR Google Play ve App Store üzerinden indirilebilir.

TikTok Türkiye’deki İlk Oyun Projesi İçin Zula ile Anlaştı