Türk Yapımı Bulmaca Oyunu Desteğinizi Bekliyor Türk Yapımı Bulmaca Oyunu Desteğinizi Bekliyor
Türk yapımı aksiyon, macera, shooter, platform ve bulmaca oyunu Now I am There, desteğinizi bekliyor. Detaylar haberimize. Türk Yapımı Bulmaca Oyunu Desteğinizi Bekliyor

Türk yapımı aksiyon, macera, shooter, platform ve bulmaca oyunu Now I am There, desteğinizi bekliyor.

Oyunun hikayesi terk edilmiş bir bilim laboratuvarında geçiyor. Karşımıza çıkan gardiyanları etkisiz hale getirmek için yeteneklerimizi kullanıyoruz ve parkurları da ölmeden geçmemiş gerekiyor. Amacımız ise bulmacaları çözerek laboratuvarından kaçmak.

Oyundaki her bölümde sınırlı sayıda bulunan ışınlanma kristallerini en mantıklı şekilde kullanmamız gerekiyor. Bu şekilde bulmacaları çözerek, amacımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunda bulunduğumuz mekan ise Türklerin bir zaman sahip olduğu bilin ve deney laboratuvarında geçiyor.

Siz de destek olmak istiyorsanız oyun oylama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Google’ın Yeni Sohbet Uygulaması Google Allo Kullanıma ÇıktıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.