Turkcell ve Tencent Arasında PUBG Mobile İşbirliği! Turkcell ve Tencent Arasında PUBG Mobile İşbirliği!
Tencent Games - Turkcell işbirliğiyle PUBG Mobile heyecanı Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymadan, her yerden kesintisiz yaşanabilecek. Turkcell ve Tencent Arasında PUBG Mobile İşbirliği!

Turkcell dünyayı peşinden koşturan macera oyunu PUBG dünyasına özel bir giriş yaptı. Oyunu geliştiren Tencent Games ile yapılan işbirliğiyle, milyonlarca kişi tarafından takip edilen PUBG Mobile heyecanı Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymadan, her yerden kesintisiz yaşanabilecek. Mobil cihazlara özel sunulan paketlerle, Turkcell’liler ‘internetim bitecek’ endişesine kapılmadan istediği noktada oynama imkanına sahip olacak.

Tarifelere ek olarak alınabilecek Turkcell Gaming paketleri altında PUBG Mobile severlere iki ayrı alternatif sunuluyor. ‘Oyna’ paketinde PUBG Mobile’da geçerli 3 GB internet yer alıyor. Hem PUBG Mobile heyecanı yaşamak hem de tanınmış ve takip edilen diğer oyuncuları izlemek isteyenlere ise ‘Oyna İzle’ paketi sunuluyor. Bu ek pakette PUBG Mobile ve YouTube’da geçerli toplam 5 GB internet bulunuyor.

Gaming paketleri

Oyun dünyasında bir ilk olan bu işbirliğinin ardından Turkcell Gaming, yeni oyunlar ve işbirlikleriyle daha da zenginleşecek. Böylece Turkcell’liler her geçen gün büyüyen bu alandaki en beğenilen oyunları daha yakından takip edebilecek.

Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz eğlence imkanı sunan ve internetin bitmesi endişesini ortadan kaldıran bu paketlere sahip olmak için ‘Oyna’ veya ‘Oyna İzle’ yazıp 2200’a mesaj göndermek yeterli olacak.  9 TL’ye sunulan ‘Oyna’ paketi ve 19 TL’ye satın alınabilen ‘Oyna İzle’ paketi aynı zamanda Turkcell mağazalarından, Turkcell müşteri hizmetlerinden ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden de alınabilecek.

Turkcell Avrupa’dan İki Ödülle Döndü!