World of Warships Türkiye’nin Her Yerinde Etkinlik Düzenleyecek! World of Warships Türkiye’nin Her Yerinde Etkinlik Düzenleyecek!
World of Warships, Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleştireceği etkinliklerde oyuncularıyla bir araya gelmeyi planlıyor. World of Warships Türkiye’nin Her Yerinde Etkinlik Düzenleyecek!

World of Warships, Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleştireceği etkinliklerde oyuncularıyla bir araya gelmeyi planlıyor.

Türkiye’nin her bölgesinde

Türkiye’nin her bölgesinde internet kafeler vasıtasıyla etkinlikler düzenleyecek olan Wargaming ekibi, yapacakları bu etkinliklerle deniz savaşı oyunlarının tutkunlarıyla bir araya gelecek. Etkinlikler sayesinde oyunculara birçok hediye dağıtılması planlanırken, 2019’un son çeyreğinde gerçekleştirilecek bu eğlenceli içerikler, 2020’deki etkinliklerin başlangıç aşaması olacak. Bu etkinliklerde oyun içi hediyelerin yanı sıra yüzlerce mousepad, tişört, poster ve duvar saati gibi hediyeler de oyuncuları bekliyor.

Türkiye’deki yatırımlarını artırmayı planlıyor

Oyuncu sayısı sıralamasında üst sıralarda yer alan Türkiye, oyun yapımcıları için önemli bir bölge.  Oyuncularıyla bir araya gelmek için 2020’de daha fazla etkinlikle karşımıza çıkacak olan Wargaming ekibi, dördüncü yılını kutladıkları tamamen Türkçe ve ücretsiz deniz savaşı oyunu World of Warships için gerçekleştireceği etkinlikler sayesinde, birçok oyuncusuyla arasındaki bağı güçlendirmeyi planlıyor.

Google Stadia Kasım Ayında Geliyor!