HUAWEI Petal Search ile Hem Öğren Hem Kazan HUAWEI Petal Search ile Hem Öğren Hem Kazan
(Haber Bülteni) HUAWEI, Petal Search Türkiye ekibinin özel olarak tasarladığı bilgi oyununu kullanıcılara sunuyor. Bu oyun ile Türkiye’nin tarihi ve arkeolojik verileri hakkında soru-cevap... HUAWEI Petal Search ile Hem Öğren Hem Kazan

(Haber Bülteni)

HUAWEI, Petal Search Türkiye ekibinin özel olarak tasarladığı bilgi oyununu kullanıcılara sunuyor. Bu oyun ile Türkiye’nin tarihi ve arkeolojik verileri hakkında soru-cevap ile bilgi edinmek de mümkün.

Katılımcılar, oyuna 17 Şubat – 05 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilecek. Kullanıcılar, Petal Search uygulaması veya petalsearch.com adresi üzerinden arama çubuğuna “Arkeolog Bilge” yazarak karşılarına çıkan soruları yanıtlayacak. Tüm soruları doğru bilen kullanıcılar son aşama olarak HUAWEI Mobil Servisleri sayfasındaki formu doldurup, ekran görüntüleri ekleyerek final tahmininde bulunacak.

Tüm Huawei mobil cihazları ve çoğu Android cihazda da kullanılabilen Petal Search’ün tasarladığı bu özel oyunda, “Arkeolog Bilge” karakterine yardım edenlerin final tahminleri HUAWEI Petal Search Komitesi tarafından değerlendirilecek. Aralarından en özgün ve yaratıcı tahminler sonucunda; en çok oy alan yorumun sahibi 1 adet HUAWEI P40, en çok oy alan sırasıyla diğer dört yorumun sahipleri 4 adet HUAWEI Watch GT 2’den birini kazanacak.

Gizemli maceraya katılmak için tek yapmanız gereken Petal Search’ü açıp “Arkeolog Bilge” yazıp aratmak! İyi eğlenceler!

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.