Plantronics’ten Konsol Oyunlarına Özel Kulaklık Plantronics’ten Konsol Oyunlarına Özel Kulaklık
Gerçekçi ses deneyimi için özel olarak üretilen Plantronics RIG400HS ve RIG400HX kulaklıklar, oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. Plantronics’ten Konsol Oyunlarına Özel Kulaklık

Gerçekçi ses deneyimi için özel olarak üretilen Plantronics RIG400HS ve RIG400HX kulaklıklar, oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Özellikle son yıllarda kendi kitlesini oluşturan PlayStation 4 ve Xbox One için tasarlanan kulaklıklar ses kalitesinin yanında konforu da ön planda tutuyor.

RIG serisinin önceki modellerinden izler taşıyan kulaklıklar rahat kullanımı ön planda tutan modüler bir yapıya sahip. Her iki modelde var olan 3,5 jak girişi, kulaklıkları kullanma alanınızı genişletiyor. Bilgisayar, tablet veya telefonla da kullanılabilen kulaklıklarda yer alan boom mikrofon, çevresel gürültüyü izole ederek net bir ses akışı sağlıyor. Çıkartılabilir mikrofon özelliği RIG400HS ve RIG400HX’in en önemli modüler detaylarından biri.

Oyun tutkunlarının en çok dikkat ettiği ağırlık ve konfor detaylarına tasarımıyla kalıcı bir çözüm bulan Plantronics, RIG400HS’nin ve RIG400HX’in hafif yapısı ve ayarlanabilir kafa bandı uzun süreli kullanımlarda dahi kulağınızı yormuyor.

Oyun severlerin yeni gözdesi olacak RIG 400HS ve RIG 400HX model kulaklıklara Hepsiburada.com ve D&R mağazalarından ulaşabilirsiniz.

İki modelin de satış fiyatı KDV dahil 269 TL.

RIG 400HS

 

RIG400HX

Plantronics BackBeat 100 Kablosuz Kulaklık İncelemesi