Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 Diğer Oyunları İstila Ederse Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 Diğer Oyunları İstila Ederse
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2'nin ne kadar eğlenceli olduğunu biliyoruz. Peki ya bu oyun, diğer oyunların dünyasını istila etse sizce neler olur? Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 Diğer Oyunları İstila Ederse

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2’nin ne kadar eğlenceli olduğunu biliyoruz. Peki ya bu oyun, diğer oyunların dünyasını istila etse sizce neler olur?

Mobil platformların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Plants vs. Zombies serisi sayesinde zamanda yolculuk yaptık. Taco sosu aradık, Mısır’ı ziyaret ettik ve devasa zombilere karşı savaştık. Söz konusu Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 olunca kule savunması mekanizması daha fazla detaylandırıldı ve şimdi de oyunumuz, farklı oyunların evrenlerine geçiş yapıyor.

İşte FIFA 16, Halo 5: Guardians, Mirror’s Edge Catalyst ve daha fazlasının Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ile bir araya geldiğinde karşımıza çıkan eğlenceli görüntüler.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 - FIFA 16

Picture 1 of 5Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.