PlayStation Home Kapılarını Kapatmaya Hazırlanıyor PlayStation Home Kapılarını Kapatmaya Hazırlanıyor
Sony’nin kapılarını altı sene önce PlayStation 3 kullanıcılarına açtığı sanal ev ve eğlence ortamı PlayStation Home kapanıyor. Bugün Sony’den üzücü bir haber ile güne başlıyoruz.... PlayStation Home Kapılarını Kapatmaya Hazırlanıyor

Sony’nin kapılarını altı sene önce PlayStation 3 kullanıcılarına açtığı sanal ev ve eğlence ortamı PlayStation Home kapanıyor.

Bugün Sony’den üzücü bir haber ile güne başlıyoruz. Altı yıl önce PlayStation 3 kullanıcılarına özel olarak açılan PlayStation Home, önümüzdeki yıl kapılarını kapatacak. Oyuncuların evlerini ve görünüşlerini tasarlayarak diğer PlayStation 3 kullanıcıları ile tanışıp arkadaş oldukları PlayStation Home, 31 Mart 2015‘de kapatılacak.

Bazı oyunlara özel, o oyunların tanıtılması için oluşturulan özel mekanların bulunduğu PlayStation Home’a 12 Kasım‘dan itibaren yeni içerik eklenmeyecek. İçerisinde bulunan ufak oyunları oynayarak elde edilen oyun içi kıyafetler ile karakterlerin özelleştirildiği bu sosyal platformda oyuncular sinema salonuna giderek birçok filmin ve oyunun fragmanını izleme imkanına da sahip.