PlayStation’ın Communities Uygulaması Mobile Geliyor PlayStation’ın Communities Uygulaması Mobile Geliyor
PlayStation kullanıcılarının, favori topluluklarıyla iletişimde kalmasını sağlayan PlayStation Communities uygulaması mobil için çıktı. PlayStation’ın Communities Uygulaması Mobile Geliyor

PlayStation kullanıcılarının, konsol başında değilken de favori topluluklarıyla iletişimde kalmasını sağlayan PlayStation Communities uygulaması iOS ve Android için çıktı.

Communities uygulamasında oyuncular, partilere ve topluluk oyuncuları üzerinden oyunlara katılabiliyor. Oyuncular aynı zamanda chat ve oyun amaçları için diğer gruplar bulmak için de uygulamayı kullanabiliyor. Uygulama sayesinde toplulukların profillerini, üyesi olduğunuz toplulukları ve topluluğun diğer üyelerini görmeniz mümkün.

Communities aynı zamanda, yeni topluluklar bulmanıza ve katılmanıza da olanak sağlıyor. Oynadığınız oyuna ve trend olan topluluklara göre size öneriler yapan uygulama, topluluk duvarında yazı ve resim paylaşılması için kolaylık sağlayan bir dizayna sahip. Ayrıca tercihinize göre uygulama size push bildirimleri de gönderebiliyor. Böylelikle attığınız bir mesaja gelen cevaba kolayca bakabiliyorsunuz.
 
Uygulamayı Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirmek mümkün.