Playstore İndirimlere Doymuyor Playstore İndirimlere Doymuyor
Hazır yakın zamanda birçok oyun çıkacak, o zaman sizi Playstore'un yeni indirim kampanyaları hakkında bilgilendirelim. Playstore İndirimlere Doymuyor

İndirim deyince birçok oyuncunun ne kadar mutlu olduğunu biliyoruz. Hazır yakın zamanda birçok oyun çıkacak, o zaman sizi Playstore’un yeni indirim kampanyaları hakkında bilgilendirelim.

İlk kampanya GTA ve 2K Games. Burada aksiyon ve strateji oyunlarını sevenlerin ilgisini çekecek güzel ürünler var. Başlıcaları ise GTA V, GTA V’in bazı özel bundle’ları, Boderlands Game of the Year Edition, XCOM Enemy Unknown yer alıyor. Buradan detayları inceleyebilirsiniz.

Playstore’un ikinci kampanyası ise Ubisoft oyunlarını sevenleri ilgilendiriyor. AC: Unity, AC: Syndicate, ANNO 2205, Trials Fusion, Valiant Hearts: The Great War, Child of Light AC: Rogue, Rocksmith ve daha fazlasını da buradan inceleyebilirsiniz.

Günün üçüncü sürprizi Total War: Attila.

Son kampanya ise özel Hafta Sonu Kampanyası. Moorhuhn: Tiger and Chicken, Dirt Rally, Lost Horizon, Emergency 2016, Risen ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Bu indirimlerin kısa bir süre için geçerli olduğunu hatırlatalım. İyi hafta sonları!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.