Playstore’dan İndirim Çılgınlığı Playstore’dan İndirim Çılgınlığı
Oyun dünyasının en sevilen konusu "indirim", Playstore'un yeni misafiri. Kısa bir süreliğine geçerli bu indirimleri kaçırmayın! Playstore’dan İndirim Çılgınlığı

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, bu hafta sonu da dahil olmak üzere ilginç kampanyaları ayağınıza kadar getiriyor. Her bir kampanyada farklı oyunlar ve onların serileri yer alıyor.

Gelim indirim kampanyalarına beraber bakalım.

Hafta Sonu Kampanyası: İki günlüğüne geçerli olan bu kampa kapsamında Resident Evil serisinin sevilen isimleri yer alıyor. Ayrıca Risen, Risen 2, Risen 3, Tom Clancy’s Splinter Cell gibi oyunlar da indirim kapsamında.

Bandai Namco Kampanyası: Dark Souls oynamaya bahane arıyorsanız, bu kampanya size göre. Serinin ikinci oyunu sadece 34 TL. Ayrıca Tales of serisinin sevilen oyunlarının yanında, Dragon Ball Xenoverse de indirim kampanyasına dahil.

Microids Kampanyası: Chicago 1930, Iron Storm, Prehistorik gibi oyunlarla ilgileniyorsanız, bu kampanya size göre.

Disney Kampanyası: Disney’in renkli dünyasına giriş yapmak için en uygun kampanyaya davetlisiniz. Indiana Jones, The Dig, Narnia, Finding Nemı gibi yapımların oyunlarına 15 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Libredia Kampanyası: Simülasyon oyunlarıyla ilgilenenlere hitap eden bu kampanyasının sürpriz isimleri şöyle; Bungee Jumping, Chernobyl Terrorist, Airport, Hotel Giant, Hush Hush, Heavy Weight ve daha fazlası.

Fragtist-playstore-yıl-sonu-kampanya

Gülmeye Doyamayacaksınız – Ghostbusters (2016)

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.