Pokémon Go, Çin ve Güney Kore Yolcusu Pokémon Go, Çin ve Güney Kore Yolcusu
Mobil platformların vazgeçilmezi Pokemon Go, Asya ülkelerinde de piyasaya çıkabilir. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Pokémon Go, Çin ve Güney Kore Yolcusu

Mobil platformların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Pokemon Go, bir süredir sessizliğini koruyordu. Ülkemizde de bir hayli popüler olan uygulama, Asya ülkelerinde henüz piyasaya çıkmadı ve çıkışı da beklenmiyordu. Hoş, oynayabilen bir şekilde yolunu buluyor da orası başka bir konu.

Durum şudur ki Pokémon firmasının başkanı ve baş yöneticisi Tsunekazu Ishihara, Wall Street Journal’la röportaj yaptı; mobil odaklı uygulamalarının Çin ve Güney Kore’de de çıkış yapabileceğini belirtti. Uygulama, son zamanların en fazla indirilen içeriklerinden biri ve birçoğumuzun gözünde, Nintendo’nun kurtarıcısı. Bunun yanında Ishihara, Nintendo’nun yeni sistemi NX için çıkacak yeni Pokémon oyunları için de kapıları aralık bıraktı. 2017 Mart ayından sonra detayların gün yüzüne çıkacağı söyleniyor.

Nike ve EA’den Fifa Serisi Futbol AyakkabılarıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.