PS4 Oyunu Let It Die Çok Yakında PC’de! PS4 Oyunu Let It Die Çok Yakında PC’de!
2016'da PlayStation 4'e özel olarak piyasaya çıkan hack-and-slash oyunu Let It Die bu ay içinde PC platformuna da geliyor. PS4 Oyunu Let It Die Çok Yakında PC’de!

2016’da PlayStation 4’e özel olarak piyasaya çıkan hack-and-slash oyunu Let It Die bu ay içinde PC platformuna da geliyor.

Grasshopper Manufacture’ın geliştirdiği oyunun bazı kendine has mekanikleri onu ilgi çekici hale getiriyor. Bir kulenin en dibinde çıplak halde başladığımız Let It Die’da amaç ölmeden en tepeye ulaşabilmek. Bu yolda bizi engellemek için karşımıza çeşitli düşmanlar ve tuzaklar çıkıyor tabii ki. Üstelik oyunda bir kez ölünce en başa dönüyoruz. Üstelik oyunda karakter ölümüyle ilgili tek dikkat çekici mekanik de bu değil. Let It Die’da bir oyuncunun karakteri öldükten sonra, karakter bütün ekipmanlarıyla beraber başka bir oyuncunun oyununa düşman olarak katılabiliyor. Hatta istersek biraz ekipman yağmalamak için başka oyuncuların oyunlarına bilinçli olarak da saldırılar yaptırabiliyoruz. Gerçekten ilgi çekici mekanikleri var oyunun.

PC’ye çıkacağı daha önce açıklanan oyunun çıkış tarihi 26 Eylül olarak duyuruldu. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak oynanabilecek.

Dying Light’ın Battle Royale Sürümü Bad Blood Steam’de Erken Erişimde!