PS4’te Oynanabilen PS2 Oyunları (Şimdilik) PS4’te Oynanabilen PS2 Oyunları (Şimdilik)
Hangi PS2 oyunlarının PS4'te de oynanabildiğini merak ediyorsanız işte PS4'te oynanabilen PS2 oyunları. Detaylar dosya konumuzda. PS4’te Oynanabilen PS2 Oyunları (Şimdilik)

PlayStation 2 getirdiği birçok yenilik ile büyük başarılar elde eden, hayatımızın uzun bir döneminde bizlerle olan unutulmaz bir konsoldu. Üzerinden çok zaman geçmesine rağmen oyuncuların ona duyduğu özlemin de etkisiyle midir bilinmez, PlayStation 4 de eski oyunları oynatabilme özelliğini geçtiğimiz Aralık ayında aktif hale getirmişti. Şimdilik 40’tan fazla oyun yer alıyor oynanabilecekler listesinde. İşte PS4’te oynanabilen PS2 oyunları.

Bully

2006 yılında piyasaya sürülen Bully, Rockstar’ın açık dünya tecrübesini bir okula taşıyordu. Okulda çekilmez öğretmenlerimiz, bizimle uğraşan kabadayılar ve diğer bütün dertlerimizle uğraşarak büyümeye çalıştığımız bir oyundu Bully. 2008’de çıkan Scholarship Edition sürümüyle devam etmişti.

Dark Cloud

2001 yılında çıkan Dark Cloud, adventure, RPG ve strateji türlerini son derece başarılı bir şekilde harmanlıyordu. Level 5’ın geliştirdiği oyun için daha sonra Dark Cloud 2 adıyla bir devam oyunu da gelmişti ki şu an o da PS4’te oynanabiliyor.

Grand Theft Auto

GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas da PlayStation 4’te oynanabilen unutulmaz oyunlar arasında. Seriyi ilk kez 3 boyuta getiren GTA III, onun ardından gelen ve seriyi başarılı bir şekilde devam ettiren GTA: Vice City ve halen kimileri tarafından en başarılı GTA oyunu olarak görülen San Andreas’ı PS4 konsolunuzda modern imkanlarla oynama imkanınız bulunuyor.

Indigo Prophecy

PC’de Remastered sürümüyle oynanabilir durumda olsa da 2005 çıkışlı Indigo Prophecy PS4’te oynanabilen PS2 oyunları içinde ilk göze çarpanlardan aslında. New York’ta geçen unutulmaz bir adventure oyunu olan Indigo Prohecy, derin senaryosu ve karakter seçimlerine verdiği önem ile oyun dünyasının dönüm noktalarından biri olmuştu.

Manhunt

İlk olarak 2003 yılında piyasaya sürülen stealth oyunu Manhunt, içerdiği şiddet ögeleriyle hafızaya kazınan oyunlardan biri. Bu şiddeti yüzünden birçok ülkede yasaklanan Manhunt’ın, Manhunt 2 isimli devam oyunu da çıkmıştı.

Oyuncuların Bir Sevip Bir Sevmediği Oyunlar