Radeon Software Adrenalin 2019 Edition Ryzen CPU’ları Destekliyor! Radeon Software Adrenalin 2019 Edition Ryzen CPU’ları Destekliyor!
Radeon Software Adrenalin 2019 Edition sürücülerinin, Radeon Vega grafikli Ryzen işlemcileri desteklemeye başladığı duyuruldu. Radeon Software Adrenalin 2019 Edition Ryzen CPU’ları Destekliyor!

AMD, bugün yaptığı açıklamayla beraber, Radeon Software Adrenalin 2019 Edition sürücülerinin, Radeon Vega grafikli Ryzen işlemcileri desteklemeye başladığını duyurdu.

CES konuşması sırasında AMD CEO’su Dr. Lisa Su’nun da belirttiği gibi AMD, Radeon Vega grafikli Ryzen işlemciler için sürücüler, AMD.com üzerinden sunuluyor. Radeon Software Adrenalin ise yeni oyunlar için ilk gün desteği ile daha hızlı, akıcı ve tepkisel oynanış için üretildi.

Kullanıcılar, kalite kontrol ve üçüncü parti testlerle kararlı ve güvenilir deneyimler sunmak için tasarlanan sürücüleri alırken, Radeon Vega grafikli Ryzen işlemcilerle güçlendirilen dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar da Radeon Software içindeki Radeon Settings ile desteklenmiş olacak. Radeon Settings, tüm grafik ayarlarını yapmanızı sağlayan, güncellemeleri kontrol etmenize imkan tanıyan ve AMD’ye geri dönüşte bulunmanızı mümkün kılan bir uygulama. Geliştirilmiş özellikler arasında Radeon Vega grafikli Ryzen işlemcilerin video oynatım ve oyun ayarlarına kişisel seçimler yapmalarını sağlayacak yenilikler bulunuyor.

AMD, Radeon VII İçin Benchmark Sonuçlarını Yayınladı