RAID: World War II İçin Yeni Fragman Yayımlandı RAID: World War II İçin Yeni Fragman Yayımlandı
Lion Game Lion firmasının geliştirdiği ve Starbreeze Studios'un dağıtımcılığını yapacağı oyun RAID: World War II için yeni fragman yayımlandı. RAID: World War II İçin Yeni Fragman Yayımlandı

Lion Game Lion firmasının geliştirdiği ve Starbreeze Studios‘un dağıtımcılığını yapacağı oyun RAID: World War II için yeni fragman yayımlandı.

Hikaye modunun dışında multiplayer ve co-op öğeleri de bünyesinde barındıracak olan oyunumuz, FPS türüne odaklanıyor. FPS’nin yanına taktiksel shooter’ı da ekleyerek bizi ilginç bir maceraya sürükleyen oyunumuzda, takım haline savaşmak oldukça önemli.

Yayınlanan videoda oynanış hakkında fazla detaya sahip değiliz ancak ortalığı karıştırma konusunda hangi yollara başvuracağımızı az çok öğreniyoruz. İyi seyirler.

Oyun, bu yılın yaz aylarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’te Başarılı Olmanın 10 YoluCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.