Rainbow Six Siege – Operation Wind Bastion Yayınlandı! Rainbow Six Siege – Operation Wind Bastion Yayınlandı!
Ubisoft, Rainbow Six Siege için Year 3 Season 4'ü başlatacak olan Operation Wind Bastion'ı yayınladı. Ayrıntılar haberimizde. Rainbow Six Siege – Operation Wind Bastion Yayınlandı!

Ubisoft, Rainbow Six Siege için Year 3 Season 4’ü başlatacak olan Operation Wind Bastion’ı yayınladı.

Oyuna Fas’ın GIGR biriminden iki yeni operatör getirecek. Bu operatörlerden biri Attacker, diğeri ise Defender olacak. 

Kaid isimli yeni operatör, Wind Bastion’un Defender karakteri olacak. Eski kafalı, ihtiyar bir karakter olarak lanse edilen Kaid, yine de teknolojinin bazı nimetlerinden faydalanıyor. Kendisinin örümcek benzeri özel ekipmanı ise yerleştirildiği yüzeylere ve diğer savunmacıların ekipmanlarına elektrik verebilmesi. Bu da dikkatsiz saldırganların epey canını yakabilecek bir özellik gibi görünüyor.

Diğer operatör ise Nomad. Bir Attacker olan Nomad’in özel tüfek aparatı, havalı iğne bombaları atmasını sağlıyor. Bu iğneler bir düşman yaklaştığında havada patlıyor veya bir yüzeye yapıştıktan sonra düşman menzile girdiğinde patlıyor. Bu püskürtücü cihazlar ölümcül olmasa da rakiplerin kafalarını epey karıştırabiliyor.

Bir de Fortress isimli yeni harita gelecek oyuna. Atlas Dağlarında yer alan bir askeri tesisi mekan edinen Fortress haritası bol bol açık alanla beraber saklanacak yer de barındıracak. Yeni harita ayrıca bir operatörle ciddi anlamda bağı olan ilk harita olacak.

Rainbow Six Siege’den Türkiye’ye Özel Video Serisi!