Rainbow Six Siege’den Türkiye’ye Özel Video Serisi! Rainbow Six Siege’den Türkiye’ye Özel Video Serisi!
Bugün Ubisoft, Türkiye ve Türk oyuncular için özel olarak geliştirilen yeni Rainbow Six Siege video serisini duyurdu. Rainbow Six Siege’den Türkiye’ye Özel Video Serisi!

Bugün Ubisoft, Türkiye ve Türk oyuncular için özel olarak geliştirilen yeni Rainbow Six Siege video serisini duyurdu.

‘Favorisi ve Korktuğu’ serileri, her biri Türk oyun dünyasından tanınmış olan ve en çok oynadıkları Rainbow Six Siege operatöründen bahsettikleri ve oyunda en çok karşılaştıkları korkularına değindikleri dört ayrı videodan oluşmaktadır. Serideki ilk video şimdi sizlerle ve Rainbow Six Siege Kasım Ücretsiz Haftasonu tarihleri ile aynı zamana denk geliyor.

Bu yılın başlarında, Rainbow Six Siege’ın Türkçe versiyonunun lansmanı sırasında İstanbul’da çekilen, her videoda 42 farklı operatörün hangisinin favorileri hangisinden ise en çok korktuklarını açıklayan iki oyuncuya yer veriliyor.İlk videoda sosyal medya oyun devleri Jahrein ve PintiPanda yer alacak.

Favorisi ve Korktuğu serisinin yayınlanışı aynı zamanda Kasım Ücretsiz Haftasonu ile aynı zamana denk gelecek. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 16-18 Kasım’da ücretsiz olarak oynanabilecek ve ilgili oyuncular tüm konsollarda ve Windows PC’lerde bulunan Rainbow Six Siege topluluğunda 40 milyondan fazla oyuncuya katılabilecek. Tüm haritaları, modları ve 20 orijinal operatörü ücretsiz olarak oyunda deneyimleyebilecekler.

Ücretsiz hafta sonu boyunca oyunu deneyen oyuncular, ilerlemelerini devam ettirebilir ve oyunu satın alırlarsa kesintisiz oynamaya devam edebilirler. Ayrıca, platforma bağlı olarak 15 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında seçilen versiyonlarda % 70’e varan indirimden yararlanacaklar. Ücretsiz hafta sonu ve indirimlerin tüm ayrıntıları ile tarihleri buradan öğrenebilirsiniz.

Yaklaşan Operation Wind Bastion Fas Krallığı’nda yer alacak olup yeni haritaya ek olarak Atlas Dağları’nda bulunan bir askeri eğitim tesisi olmak üzere iki yeni operatör getirecek. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in yeni içeriği 18 Kasım’da Rio de Janeiro’da gerçekleşecek Pro League Finalleri sırasında tam olarak açıklanacak.

Rainbow Six Siege’in Yeni Operatörü Sızdırıldı