Rakibini Ölümüne Korkutan Kazanır – Hide and Shriek Rakibini Ölümüne Korkutan Kazanır – Hide and Shriek
Bu ay yani Ekim'de piyasaya çıkması beklenen korku ve aksiyon oyunu Hide and Shriek, aynı zamanda psikolojik korku faktörüne de sahip. Rakibini Ölümüne Korkutan Kazanır – Hide and Shriek

Bu ay yani Ekim’de piyasaya çıkması beklenen korku ve aksiyon oyunu Hide and Shriek, aynı zamanda psikolojik korku, eğlence faktörlerine de sahip. Tabii eğlence kısmı daha çok “korkutan” oyuncuyu ilgilendiren kısım. Şöyle ki; oyunda amacımız en korkutucu taraf olmak.

Multiplayer olarak oynanan oyunda, 10 dakikalık maçlar mevcut. Amacımız basit: olabildiğince korkutucu ve sinsi olmak, rakibimizi ölümüne korkutmak. Tabii bunu zaman bitmeden yapmamız gerekiyor. Eğer zaman bittiğinde hala rakip yeterince korkmamışsa, o zaman yine en korkutucu olan taraf kazanıyor. Puanlar ise rakibe beklenmedik tuzaklar kurmak, çeşitli korkutucu ayinler yapmak gibi ilginç fikirlerle kazanılıyor. Korkutma ise ise kurulan tuzakları keşfetmeyle puanlandırılıyor. Yani dolap içerisine gizlenmiş bir maskenin aniden yüzünüze fırlaması ve sizin bunu keşfetmeniz, rakibe puan kazandırıyor.

Unutmadan; iki taraf da birbirini görmüyor. İşte oyun için yayımlanan son fragman. İyi seyirler.

Pokemon GO Hala Günde 2 Milyon Dolar KazanıyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.