Razer Nommo Pro 24 Ağustos’ta Tüm Dünyada Satışta! Razer Nommo Pro 24 Ağustos’ta Tüm Dünyada Satışta!
CES 2018 fuarında tanıtılan Razer Nommo Pro'nun 24 Ağustos'ta tüm dünyada satışa sunulacağı açıklandı. Ayrıntılar haberimizde. Razer Nommo Pro 24 Ağustos’ta Tüm Dünyada Satışta!

CES 2018 fuarında tanıtılan Razer Nommo Pro’nun 24 Ağustos’ta tüm dünyada satışa sunulacağı açıklandı.

THX sertifikalı kayıpsız 2.1 hoparlör sistemi olan Nommo Pro’lar, Dolby Virtual Speakers teknolojisi ile oyunlardaki ses doygunluğunu yeni bir seviyeye taşıyor. Nommo Pro, yüksek alan, derinlik ve temizlikte sunulan eşsiz güçte bir ses tecrübesi yaşatmayı hedefliyor. THX sertifikası bulunan sistem evinizde en üst düzey sinema ses sistemlerindeki ambiyansı yaşatacak. Hoparlör, Dolby Virtual Speaker teknolojisi ile 5.1 surround ses katmanı ekliyor. Ayrıca Dupont Kevlar kaplama sürücüleri ise sağlam midler sağlarken bağımsız ipek dokuma tweeter’ları da duyumu rahat ve dengeli high’lar sunuyor. Silindir şeklinde tasarlanan ve alt kısmında ses veren subwoofer ise derin ve sürekli tonlamaları hava akımı yardımı ile dağıtıyor.

Razer Nommo Pro USB, optik, Bluetooth ve 3.5 mm jak girişlerine sahip . Bunun yanında ses, kaynak kontrolü ve kulaklık girişi bulunan bir kontrol podu da mevcut.

Razer Synapse 3 (beta) ile EQ ayarlarını ve bass seviyelerini istediğiniz şekilde kişiselleştirebildiğiniz gibi hoparlörleri Android ve iOS için indirilebilen Nommo Pro uygulaması ile kontrol edip Spotify ve diğer müzik uygulamalarını Bluetooth bağlantısı ile Nommo hoparlörler üzerinden dinleyebilirsiniz.

Chroma destekli Nommo Pro 16.8 milyon renk seçeneği sunmaktadır. Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Ses Markası Audioengine Türkiye’de