Razer’dan Departman Kapanmalarıyla İlgili Resmi Açıklama Razer’dan Departman Kapanmalarıyla İlgili Resmi Açıklama
Son günlerde özellikle yabancı basında Razer içerisinde departman değişiklikleri hatta kapanmalarıyla ilgili çıkan haberler vardı. Razer’dan Departman Kapanmalarıyla İlgili Resmi Açıklama

Son günlerde özellikle yabancı basında Razer içerisinde departman değişiklikleri hatta kapanmalarıyla ilgili çıkan haberler vardı. Firma, konuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Yayınlanan açıklama şöyle:

“Mobil bölümümüzde son günlerde bazı çalışanlarımız ile yollarımızı ayırıp, geri kalanları ise yeni projelere atadık. Razer Phone ile oluşturduğumuz mobil oyun ekosistemimizin vadettiği büyük imkanların farkındayız ve bu alanda hem donanımsal hem de yazılımsal yatırımlarımız devam edecektir. Mobil alanda mevcut olarak üzerinde çalışmakta olduğumuz ve sizlere açıklamak için sabırsızlandığımız heyecan verici projelerimiz bulunmakta. 

Öte yandan Phone 2’nin satışına devam edilirken, yeni cihazımız için en son güncelleme ve gelecekte eklenmesi planlanan ekstra özellikleri de zamanı geldikçe sunmaya devam edeceğiz.”

Razer’ın Oyun Mağazası Bu Ayın Sonunda Kapanıyor