Razer, Apple Cihazlarına Geliyor Razer, Apple Cihazlarına Geliyor
(Haber Bülteni) Oyuncular için küresel yaşam tarzı markası Razer, Ocak ayında iki Best of CES ödülü kazanan mobil aksesuarın bir iOS sürümü olan iPhone... Razer, Apple Cihazlarına Geliyor

(Haber Bülteni)

Oyuncular için küresel yaşam tarzı markası Razer, Ocak ayında iki Best of CES ödülü kazanan mobil aksesuarın bir iOS sürümü olan iPhone için Razer Kishi Universal Gaming Controller’ın satışa çıkacağını duyurdu.

Tıklanabilir analog kontrol çubukları, bir dizi kadran, çok işlevli düğme ve 8 yönlü D-pad içeren iPhone için Kishi, Razer’ın ödüllü denetleyici donanımını ilk kez Apple kullanıcılarına sunuyor.

 

iPhone için Razer Kishi, son teknoloji Lightning bağlantı noktası aracılığıyla iOS cihazlarına konsol düzeyinde kontrol getiriyor. iPhone için Kishi, MFi (Made for iPhone) sertifikasına sahip ve 120’den fazla oyun sunan App Store’da, Apple’ın oyun abonelik hizmeti Apple Arcade ile tamamen uyumlu. Tek bir abonelikle 6 kişilik bir aile, iPhone’dan iPad’a, Mac’ten, Apple TV’ye geçebilir ve herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma olmadan her oyunun keyfini çıkarabilir. Razer Kishi’nin bu son sürümünün piyasaya sürülmesiyle, Kishi oyun denetleyicileri ailesi şimdi iPhone 6 Plus ve daha yeni cihazlara yeni bir oyun deneyimi getiriyor.

iPhone için Razer Kishi, sitede ilk kez bir Razer ürününün tanıtıldığı Apple Online Store’da halihazırda mevcut. 22 Eylül’de dünya çapındaki Apple mağazalarında satışa sunulacak.

 Razer Kishi, iPhone oyuncularına konsol gamepad’lerinin işlevselliğini ve kontrolünü sunuyor. Rahat ergonomik tasarımı, sezgisel oyun deneyimi için elde sağlam tutuş hissi ve optimize edilmiş düğme yerleşimleri ile uzun oyun seansları için tasarlanmış.

Akıllı bağlantı, iPhone için Razer Kishi’nin kullanıcılarının doğal bir uzantısı olmasını sağlıyor. Kishi, giriş gecikmesini neredeyse tamamen ortadan kaldıran ultra düşük gecikmeli Lightning bağlantısı sunuyor ve kullanıcılara kesintisiz ve sorunsuz kontrol için her anlık tuş tepkisi sağlıyor.  iPhone şarj kablosunu doğrudan kontrol cihazına bağlayarak şarj edilebilmesi, oyun oturumlarının yarıda kesilmesini de engellemiş oluyor.

 

Özellikler:

Desteklenen iPhone’lar : iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

  • MFi (Made for iPhone) Sertifikalı
  • Lightning Geçişli Şarj (Pass-through) Bağlantı Noktası
  • Tıklanabilir Analog Çubuklar

 

Ürün Razer.com, Apple.com ve Yetkili Satıcılarda 15 Eylül 2020 tarihinde satışa çıktı. Satış fiyatı 99.99 $/ 109.99 € olarak belirlenmiş.

Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.