Razer’dan Kablosuz Kulaklık: ManO’War Razer’dan Kablosuz Kulaklık: ManO’War
Oyun deneyimini ürettiği oyuncu ekipmanları ve yazılımlar ile zenginleştirmeyi amaçlayan Razer ürettiği yeni kablosuz kulaklığı ManO'War duyuruldu. Razer’dan Kablosuz Kulaklık: ManO’War

Oyun deneyimini ürettiği oyuncu ekipmanları ve yazılımlar ile zenginleştirmeyi amaçlayan Razer yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. ManO’War isimli kulaklık hi-fi özelliği sayesinde kaliteli oyun deneyimi hedefliyor. 12 metre uzaklığa kadar “tak ve kullan” bağlantısı yapmak mümkün. Uzatma yuvası kullanılarak bu mesafe 14 metreye uzatılabiliyor.

fragtist-razor-manowar-beyaz

Kulaklık uzun pil ömrü, özel aydınlatma, 7.1 çevresel ses, sıfır gecikme ve ekstra geniş hoparlör gibi birçok özellik ile birlikte gelecek. Razer Chroma özelliği sayesinde 16.8 milyon renk seçeneği, şablon ve renk şemaları profil yaratırken oyunculara özgürlük sağlayacak. Kulaklık minderlerinde kullanılan suni deri kulağı tamamen kavrayarak ses izolasyonu ve rahatlık sağlıyor. Kulaklığın pil ömrü tek şarjla 14 saat olarak açıklanmış.

Ürünün mayıs ayında oyunseverler ile buluşması bekleniyor.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.