realme’den  Telefon Alana Akıllı Saat Hediye realme’den  Telefon Alana Akıllı Saat Hediye
(Haber Bülteni) Akıllı telefon markası realme, hepsiburada.com ile birlikte yaptığı kampanya ile realme 7 alanlara yeni akıllı saati realme Watch S’i hediye ediyor. Kampanya... realme’den  Telefon Alana Akıllı Saat Hediye

(Haber Bülteni)

Akıllı telefon markası realme, hepsiburada.com ile birlikte yaptığı kampanya ile realme 7 alanlara yeni akıllı saati realme Watch S’i hediye ediyor. Kampanya kapsamında iki ürün stoklarla sınırlı sayıda 2899,90 TL fiyatla sunuluyor. realme 7’nin yanında hediye edilen realme Watch S’in değeri ise 899 TL.  

realme 7

Mobil oyunlar için yüksek performans sunacak şekilde tasarlanan realme 7, Helio G95’i ilk kullanan akıllı telefon olarak lanse ediliyor. Antutu’da da 300.000 puana ulaşan realme 7, yüksek performans için 90Hz Ultra Akıcı Ekran, 30W Dart Şarj, 5000 mAh büyük pil ve güçlü işlemciyi bir arada sunuyor. Hızlı şarj özelliği sayede telefonun 26 dakikada yüzde 50 şarj oranına ulaşmasını sağlıyor. Sony 64MP Geniş Açılı Dört Kamera kurulumuna da sahip olan telefon iyi bir oyun deneyimi ve fotoğraf performansını bir arada sunuyor.

Watch S

Hem Android hem de iOS işletim sistemindeki telefonlar ile uyumlu çalışan realme Watch S, 15 güne kadar  uzun pil performansı vadediyor. Gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme, kan oksijen doygunluk seviyesi izleme, akıllı bildirimler, 16 farklı spor modu, müzik ve kamera kontrolü gibi pek çok özelliğe sahip. Tanınmış tasarımcılar ve kullanıcılar ile yapılan işbirliği neticesinde tasarlanan 100’den fazla havalı kadrana sahip olan realme Watch S, kullanıcılarına yüksek performans ve şık bir tasarım sunuyor.

Müzik çalmak veya fotoğraf çekmek için realme Link uygulaması ile akıllı telefona bağlanabilen realme Watch S; çağrı, mesaj ve alarm hatırlatma, hava durumu tahmini gibi akıllı bildirim işlevlere de sahip. Yüksek dayanıklılığa sahip alüminyum gövdesiyle 48 gram gibi hafif bir ağırlığa sahip olan realme Watch S, 390 mAh pil gücü ile 15 günlük bir şarj ömrü sunabiliyor. Yüksek çözünürlüklü 3,3 cm (1.3″) Büyük Renkli Dokunmatik Ekrana sahip günlük yaşamda sıklıkla kullanılan WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi uygulamaların bildirimlerinin büyük ekranda rahat bir şekilde okunmasına da imkan tanıyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.