Rebellion Dört Yeni Sniper Elite Oyunu Duyurdu! Rebellion Dört Yeni Sniper Elite Oyunu Duyurdu!
Rebellion, bir anda dört Sniper Elite oyunu birden duyurdu! Yeni oyunların ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Rebellion Dört Yeni Sniper Elite Oyunu Duyurdu!

Rebellion, bir anda dört Sniper Elite oyunu birden duyurdu!

Duyurulan ilk oyun Sniper Elite V2 Remastered. Adından da anlaşılabileceği gibi 2012 yılında piyasaya sürülen oyunun yenilenmiş hali olacak. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için geliştirilen V2 Remastered’da geliştirilmiş grafiklerin yanı sıra HDR ve 4K çözünürlük desteği bulunacak. Ayrıca yeni oynanabilir karakterler, yeni bir fotoğraf modu ve 16 oyuncuya kadar destekleyen çok oyunculu mod da yer alacak oyunda. Oyun için şimdiye dek çıkmış bütün içerikler de yenilenmiş sürümde bulunacak.

V2 Remastered bu yıl içerisinde çıkış yapacak. Yayınlanan ilk fragman burada.

Duyurulan bir diğer oyun da Sniper Elite 3 Ultimate Edition oldu. Nintendo Switch için geliştirilen yeni oyun da bu yıl çıkacak ve üçüncü oyunun geliştirilmiş hali olacak. Yine çıkmış tüm içeriklere sahip olacak. Fragmanı burada.

Şimdi de gelelim serinin yeni ana oyununa. 2020’de açığa çıkacağı duyurulan yeni oyunla ilgili henüz pek bilgi paylaşılmadı ancak Rebellion oyunun geliştirilme aşamasına geçtiğini söylüyor. Yeni oyun, Sniper Elite 4’ün hikayesini devam ettirecek.

Son olarak, geliştirilen bir de VR oyunu var seri için. Just Add Water’ın geliştirdiği VR oyunu ilerleyen zamanlarda açığa çıkacak.

Hitman 2’nin İlk Görevi Herkes İçin Ücretsiz Oldu!