Resident Evil 7: Biohazard İçin Yeni Oynanış Videosu Resident Evil 7: Biohazard İçin Yeni Oynanış Videosu
Gamescom 2016’nın basın günü sırasında, Capcom’dan yeni bir Resident Evil 7: Biohazard oynanış videosu geldi. Resident Evil 7: Biohazard İçin Yeni Oynanış Videosu

Gamescom 2016’nın basın günü sırasında, Capcom’dan yeni bir Resident Evil 7: Biohazard oynanış videosu geldi.

Korku, gerilim ve aksiyonu birarada isteyen her oyuncunun tercih ettiği oyun serisi Resident Evil, yedinci oyun olan “Biohazard” ile ürkütmeye devam ediyor. Gamescom 2016 etkinlik alanında olanlar, Resident Evil 7: Biohazard’ı canlı görme şansına sahipler. Ama biz de en azından bu güzel oynanış fragmanı ile biraz avunalım.

Daha önceki “Beginning Hour” fragmanının aksine, bu sefer ilginç bir video var elimizde. Aslında oyun içi grafikleri görüyoruz ama sanki eski bir video kaydını izler gibi kurgulanmış. Capcom görüntülerin özellikle bu “eski ve kayıp video” hissini yansıtmak için biraz bulanık ve tozlu hale getirildiğini belirtmiş. Yani gerçek oyun içi grafikler hep böyle olmayacak.

Resident Evil 7: Biohazard İçin Yeni Oynanış Videosu

Capcom, ünlü serinin en yeni oyunu Resident Evil 7: Biohazard’ı 2017’nin Ocak ayında, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Oyunda PlayStation VR desteği de bulunacak. Eğer hala denemediyseniz, PS Plus üyeleri oyunun demosunu PlayStation 4 üzerinde indirip oynayabilirler.

Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour Demo Yüklenme RekoruBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.