Resident Evil: Son Bölüm Türkçe Altyazılı Yeni Fragman Resident Evil: Son Bölüm Türkçe Altyazılı Yeni Fragman
Capcom’un popüler video oyunu Resident Evil'dan uyarlanan ve bugüne kadar 1 milyar dolar hasılata ulaşan film serisinin son bölümü geliyor. Resident Evil: Son Bölüm Türkçe Altyazılı Yeni Fragman

Capcom’un popüler video oyunu Resident Evil‘dan uyarlanan ve bugüne kadar 1 milyar dolar hasılata ulaşan film serisinin son bölümü geliyor.

Resident Evil 5: İntikam’da bıraktığımız olayların hemen ardından, Alice’i (Milla Jovovich) insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olarak görürüz. Alice, şimdi kabusun başladığı yer; Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır.

Yazar ve Yönetmen, Paul W.S. Anderson. Yapımcılar Jeremy Bolt, Paul W.S. Anderson, Robert Kulzer, Samuel Hadida. Yönetici Yapımcılar Martin Moszkowicz ve Victor Hadida. Oyuncular ise Milla Jovovich, Ali Larter, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, Rola, Lee Joon-Gi ile William Levy ve Iain Glen.

İşte film için yayınlanan son Türkçe altyazılı fragman. İyi seyirler.

Football Manager 2017 Beta İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.