Rocket League ile WWE Sponsorluk Anlaşması İmzaladı Rocket League ile WWE Sponsorluk Anlaşması İmzaladı
Diğer markalarla işbirliği yapmayı ve farklı serilerden arabaları DLC olarak sunmayı seven Rocket League'den bu kez de WWE ile işbirliği hamlesi geldi. Rocket League ile WWE Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Diğer markalarla işbirliği yapmayı ve farklı serilerden arabaları DLC olarak sunmayı seven Rocket League’den bu kez de WWE ile işbirliği hamlesi geldi.

Yapılan açıklamaya göre WWE temalı eşyalar, bahar aylarında oyuna eklenmiş olacak. Ayrıca WWE evreninin her yerinde 2018 yılı boyunca Rocket League’in görülebileceği de söyleniyor. Özellikle Austin Creed’in başrolde olduğu WWE YouTube kanalı UpUpDownDown’da sıklıkla karşımıza çıkacak oyun. Öte yandan canlı WWE etkinliklerinde de Psyonix aracılığıyla Rocket League sponsorluğunu göreceğiz ilerleyen zamanlarda. Oyun, 8 Nisan’da New Orleans’ta düzenlenecek olan WrestleMania 34 etkinliğinde de oynanabilir olacak.

Oyun içerisine eklenecek olan WWE temalı eşyalarla ilgili ayrıntıların daha sonra açıklanacağı duyuruldu. Bunlara yeni WWE temalı arabalar da dahil mi bekleyip göreceğiz.

Rocket League’e Yeni Batmobile Sürümleri Geliyor