Rocket League’e Yaz Aylarında Önemli Yenilikler Geliyor Rocket League’e Yaz Aylarında Önemli Yenilikler Geliyor
Geliştirici Psyonix önümüzdeki yaz aylarında Rocket League için planlanan yol haritasını açıkladı. Ayrıntılar haberimizde. Rocket League’e Yaz Aylarında Önemli Yenilikler Geliyor

Geliştirici Psyonix önümüzdeki yaz aylarında Rocket League için planlanan yol haritasını açıkladı.

İlk olarak Mayıs ayı içerisinde oyuna yeni bir arena eklenecek gibi görünüyor. Sezon 7 ödülleri de dağıtılacak ve 8. sezon da böylece başlamış olacak oyunda. Rocket League x Monstercat Vol. 3’ün yayımlanmasıyla birlikte yeni müzikler de oyuna gelecek.

Haziran ayında ise yaz temalı bir oyun içi etkinliği planlanıyor. Londra’da RLCS Season 5 World Championship turnuvası düzenlenecek ve turnuvanın şerefine oyunculara ödüller dağıtılacak. Ayrıca oyuncular Haziran ayında Rocket League’de yeni bir lisanslı DLC bekleyebilirler.

Öte yandan Temmuz ayında her yıl olduğu gibi oyunun yıl dönümü kutlanacak. Büyük bir yıl dönümü etkinliği bekleyebiliriz.

Önümüzdeki yaz ayları için oyunda planlanan belki de en önemli yenilik ise Rocket Pass. Rocket Pass ile oyunculara oyun içi eşyalar kazanmanın yeni bir yolu sunulacak. Ücretsiz ve premium sürümleri olacak Rocket Pass’in ve belli bir dönem süresince oyunculara seviye atladıkça elde edebilecekleri yeni eşyalar sunacak. Her bir Rocket Pass’in birkaç ay sürmesi planlanıyor. Ancak premium kullanıcıların yenilenmede yeniden para mı vereceği yoksa ödemenin tek seferlik mi olacağı henüz belli değil. Geliştiricilerin hâlâ üzerinde çalıştıkları bir fikir bu. Ayrıntıları zamanla belli olacaktır.

Rocket League’e WWE Temalı Eşyalar Geliyor